Nieposkromiona miłość odcinek 88, 89, 90
Odcinek 88: Camila zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała mężczyzny, który ją porwał. Lekarz informuje Isadorze, że choć jej syn miał paraliż czterokończynowy, sprawność jego umysłu została nienaruszona. Komendant Juárez dochodzi do wniosku, że Bruno i Ximena działali w zmowie. Isadora namawia pielęgniarkę Rosario, żeby zabiła jej syna. Próbuje przekonać ją rzekomym paktem o dokonaniu eutanazji, jaki zawarła z synem. Camila i Agustina dowiadują się, że Ximena była poszukiwana przez policję za kradzież i oszustwa. Daniel ostrzega Dionisia, że będzie cierpliwie czekał, aż popełni błąd, aby go pogrążyć. Rosario przytula Alonsa i mówi mu, że jest jego biologiczną matką.


Odcinek 89: Leoncio zostaje uznany winnym gwałtu na Luz Marii. Sędzia dokonuje zwiększenia wyroku dla skazanego. Mecenas Becerra nalega, aby komendant Juárez zezwolił na negocjacje z Alonso w sprawie hacjendy. Daniel żałuje, że jego przyrodnią siostrę spotkał tragiczny finał. Camila namawia ukochanego, żeby czym prędzej wyjaśnił swoją sytuację w Chile. Daniel uspokaja ją, że wynajął już adwokata, który prowadzi jego sprawę. Rocío jest obrażona na Cayetana i nie tylko domaga się przeprosin, ale także żąda obietnicy, że ten już nigdy nie spotka się z Isadorą. Omar uprzedza Dionisia, że Amanda planuje ucieczkę z notariuszem. Luz María pragnie, żeby jej dziecko trafiło do dobrego domu. Viviana nie chce, żeby Aarón przeprowadzał się do hotelu, gdyż boi się mieszkać sama i nie jest pewna swoich uczuć do Rafaela. Alonso odzyskuje przytomność i mówi Rosario, że Isadora próbowała go zabić. Rosario wyznaje mu, że jest jego biologiczną matką.


Odcinek 90: Francisco żali się Danielowi, że Agustina rozkazała mu opuścić hacjendę. Daniel odmawia pomocy ojcu, gdyż hacjenda nie należy już do niego. Alonso obawia się, że Rosario zmówiła się z Isadorą i będzie próbowała go zabić. Kobieta zapewnia syna, że nie wyrządzi mu krzywdy. Doktor Mestre informuje Isadorę, że jej syn był bliski zawału, ale udało im się uratować jego życie. Cayetano uprzedza Yago, że jeśli zrobi dziecko którejś ze swoich przelotnych kochanek, będzie musiał wziąć za nie odpowiedzialność. Dionisio przekonuje Agustinę, żeby pozwała Alonsa. Alonso przeżywa kolejne załamanie na wiadomość o stanie swojego zdrowia. Ileana mówi matce, że obmyśliła plan przeciwko Yago. Pablo informuje rodziców o dacie swojego ślubu. Mariano mówi Camili, że obiecał córce, iż poprosi ją o rękę oraz zaadoptują Romana i razem stworzą rodzinę.

0 Responses