Nieposkromiona miłość odcinek 7, 8, 9
Odcinek 7: Isadora i Dionisio planują zabić Daniela,lecz nie udają im się tego zrobić,bo zamiast Daniela to strzelają do ciężarnej Mirami, Daniel jest załamany. Nie zdradzają jednak swoich planów Alonsowi. Gdy Dionisio dowiaduje się że ich plan z Osadorą nie udają się jest bardzo zirytowany i wściekły. Agustina przeczuwa, że w małżeństwie jej córki dzieje się coś złego. Alonso mówi Natalii że zamierza przenieść swoje biuro na hacjendę, lecz ona jest bardzo zdziwiona a Alonso mówi jej że jeśli jest to dla niej za daleko to ktoś może ją zastąpić.


Odcinek 8: Stan Miram jest ciężki, lecz jej dziecku nie zagraża nic..Wszystko może się wydarzyć .. Abraham brat Miram obiecuje Danielowi że zajmie się tą sprawą, lecz wszystko wskazuje na to że nikt nic nie widział bandytę tylko słyszeli wystrzał pistoletu który nie ma żadnego numeru seryjnego i odciski palców są tylko Daniela. Znajomy Abrahama który zlecił mu sprawdzenie całej tej sprawy znalazł polisę na życie dla Daniela i jest teraz głównym podejrzanym. Małżeństwo Alonza i Camili przechodzi kryzys i wyprowadza się do gościnnego pokoju dopóki nie zapisze się do psychologa wtedy wróci do ich pokoju. Camila ma już dosyć agresywnego męża, zaczyna się go bać.


Odcinek 9: Płatnemu zabójcy nie udaje się zaatakować Daniela. Daniel zostaje zabrany na komisariat w celu złożenia zeznań. Okazuje się, że policja podejrzewa go o próbę zabicia żony dla pieniędzy z polisy ubezpieczeniowej, który jest bardzo zdziwiony jakimś ubezpieczeniem i dowiaduje się, że Mirami parę dni przed wypadkiem załozyła mu i dziecku jeszcze nienarodzonemu polisę na życie. Camila i Alonso są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Daniel nie przyleciał do Meksyku. Camila podejrzewa, że spotkało go coś złego.


Screeny:0 Responses