Nieposkromiona miłość odcinek 28, 29, 30
Odcinek 28: Ximena nie rozumie, jak Alonso, człowiek z wyższych sfer, mógł zainteresować się jej siostrą. Irene przestrzega Luz Maríę, by uważała na Tolentina, bo ten zagroził, że nie dopuści do jej ślubu z Pablem. Alonso nie zamierza zapłacić Leonciowi całej sumy za powierzone zadanie, gdyż ten nie wywiązał się z obowiązków. Dionisio wręcza Andresowi zdjęcie mężczyzny, którego uważa za Daniela Díaza Acostę i nakazuje mu zabić go, jeśli kiedykolwiek pojawi się na ranczo. Camila pyta Andresa, o czym rozmawiał z Dionisiem. Andrés pokazuje jej zdjęcie Daniela i powtarza słowa Dionisia. Camila prosi go, żeby w razie pojawienia się Chilijczyka na ranczo, w pierwszej kolejności zwrócił się do niej. Luz María kłóci się z Pablem o Tolentina i Ileanę. Ximena jest zaskoczona tym, że Camila i Alonso śpią w osobnych pokojach i prosi matkę o wyjaśnienie. Agustina tłumaczy córce, że małżonkowie nie potrafią się porozumieć, dlatego Camila chce się rozwieść.


Odcinek 29: Daniel mówi Rafaelowi i Vivianie o zleceniu zabicia Daniela Díaza Acosty. Viviana zgadza się skontaktować ze swoim bratem, aby udawał Chilijczyka. Alonso cieszy się, że Ximena podziela jego zdanie na temat pyszałkowatości Camili. Camila pokazuje Rafaelowi zdjęcie kuzyna. Rafael mówi jej, że poznał go osobiście i jest mu wdzięczny za pomoc w zdobyciu dowodów przeciwko bandzie handlarzy ludźmi. Zapewnia ją także, że Daniel jest dobrym człowiekiem, który kochał żonę i z miłości do niej zmienił wyznanie. Alonso próbuje wmówić im, że ambicja mogła zmienić jego osobowość, ale Rafael uważa za bardziej prawdopodobne, iż komuś zależało na tym, aby nie otrzymał należytego spadku i zastawił na niego pułapkę. Po wszystkim Rafael chwali się Danielowi, że pierwsza część planu przebiegła pomyślnie i z pewnością wkrótce Alonso doniesie Dionisiowi o wszystkim, co usłyszał, a ten zleci go śledzić. Isadora ostrzega syna, aby uważał na Ximenę, bo jej uroda może zniszczyć ich zamiary o przejęciu hacjendy. Daniel rozpoznaje na szyi Juliana tatuaż, jaki miał mężczyzna, który strzelił do Miriam. Isadora zleca mecenasowi Salomonowi przygotowanie dokumentu, w którym Isadora przekazuje cały swój majątek mężowi.


Odcinek 30: Natalia powstrzymuje Andresa przed zaatakowaniem Juliana. Isadora stawia adwokatowi warunek - jeśli nie sfałszuje testamentu Camili, wyjawi wszystkim, że Alonso nie jest jej synem.


Screeny:0 Responses