Nieposkromiona miłość odcinek 1, 2, 3
Odcinek 1: Camila przygotowuje się do ślubu z Luisem. Po zabawie na wspólnym wieczorze panieńskim i kawalerskim wracają do domu samochodem. Ulegają wypadkowi i ciężko ranni trafiają do szpitala. Tymczasem w Chile odbywa się ceremonia ślubna Daniela i Miriam. Podczas wesela dochodzi do tragicznego wypadku. Szklany podest, na której tańczą państwo młodzi, łamie się i oboje wpadają do basenu. Miriam trafia do szpitala, ale wychodzi z tego cało.


Odcinek 2: Camila rozpacza po śmierci narzeczonego. Matka Luisa obarcza ją winą za zabicie jej syna. Don Daniel Monterde zabiera pogrążoną w depresji kobietę na ranczo razem z matką i siostrą, lecz ona stawia na swoim i nie rusza się z matką i z zdesperowaną siostrą po stracie ukochanego Daniel i Miriam jadą w podróż poślubną do Meksyku. Po czym drugi raz żonie się oświadcza i wręcza Mirami pierścionek zaręczynowy który wpadł pod szklany podest podczas przyjęcia weselnego.


Odcinek 3: Ojciec Baldomero mówi don Danielowi, że Agustina jest w nim zakochana. Matka Camili popycha córkę do ślubu z Alonsem. Ximena nie chce przyjechać na ślub siostry. Isadora jest dumna z syna, że rozkochał w sobie Camilę, tak jak to zaplanowali. Alonso i Camila zaręczają się, po kilku dniach biorą ślub, lecz w podróży poślubnej zdaje sobie sprawę, że popełniła błąd wychodząc za Alonsa, gdyż stał się arogancki i zazdrosny.


Screeny z odcinków:0 Responses